Back to Question Center
0

Německý ovčák si žvýkal vlastní nohu, aby zachránil svůj život

1 answers:
Tiffany Nortonová, dobrovolnice z charity, která se specializuje na pomoc opuštěným německým pastevníkům ve městě Mission Viejo v Orange County v Kalifornii, nemohla uvěřit svým vlastním očím, když se Rocky, jen jedenáctiměsíční německý ovčák, vzdala. žvýkání na zádech, pravá tlapka.

Byla neděle 9. listopadu, kdy majitel domácího mazlíčka přivedl Rockyho do úkrytu a prohlásil, že neví, proč. pes odhodil končetinu - fliegeruhr automatik. Po pečlivém vyšetření se ukázalo, že zvíře musí být vázáno řetězem nebo lano, které uzavřelo oběh do nohy a neměl jinou možnost, než se pokusit osvobodit za každou cenu. Společnost ABS News oznámila, že vzhledem k tomu, že je zakázáno pěstovat psy na stacionární předměty, bude majitel domácího zvířeti vyšetřovat kontrolora zvířat.

Vzhledem k fyzickému stavu Rockyho se útočiště rozhodlo přenést ho do Alicia Pet Care, aby získal pomoc od veterinářů. Maria Bromme, jedna z profesionálů, která se starala o špatné zvíře, uvedla, že poté, co vstoupil a vzali si obvazy, byl pohled skutečně hrozný a srdcervoucí.

Více informací: www. rosyandrocky. com

Německý ovčák štěně z jižní Kalifornie

Zdroj: www (rosyandrocky.com)

. 21) 
German Shepherd Dog Chewed Off His Own Leg To Save His Life
German Shepherd Dog Chewed Off His Own Leg To Save His Life
. ).

www. rosyandrocky.

Tiffany Norton, dobrovolnice z charity, která se specializuje na pomoc opuštěným německým ovčákům ve městě Mission Viejo v Orange County, CA, nemohla uvěřit svým vlastním očím, když Rocky, jen jedenáct měsíců starý. Německý ovčák se jí vzdálil poté, co si žvýkal záda, pravou tlapou.

Byla neděle 9. listopadu, kdy majitel domácího mazlíčka přivedl Rockyho do úkrytu a prohlásil, že neví, proč. pes odhodil končetinu. Po pečlivém vyšetření se ukázalo, že zvíře musí být vázáno řetězem nebo lano, které uzavřelo oběh do nohy a neměl jinou možnost, než se pokusit osvobodit za každou cenu. Společnost ABS News oznámila, že vzhledem k tomu, že je zakázáno pěstovat psy na stacionární předměty, bude majitel domácího zvířeti vyšetřovat kontrolora zvířat.

Kvůli fyzickému stavu Rockyho se útočiště rozhodlo přenést ho do Alicia Pet Care, aby získal pomoc od veterinářů.

Více informací: www. rosyandrocky. com

Německý ovčák štěně z jižní Kalifornie

Zdroj: www. rosyandrocky. com

April 26, 2018